Kuidas edasi?

Kui loetud materjalid ja vaadatud videod olid Sinu jaoks uus info, siis kindlasti on tekkinud küsimus, et kuidas edasi? Kuidas tarbida nõnda, et oleksid hea tervise juures, ei hävitaks keskkonda ning ei põhjustaks loomade väärkohtlemist ja tapmist?

Lahendus on lihtne: ole vegan. Vegan väldib loomade ekspluateerimist ja loomsete toodete tarbimist nii palju, kui see on praktiliselt võimalik.

Õnneks on tänapäeval kõikidele loomsetele toodetele olemas taimsed alternatiivid! Kunagi varem pole olnud nii lihtne veganiks hakata ning selleks jäädagi.

Oluline on olla oma tarbimisharjumustes järjekindel.

Ei piisa, et valid mõnikord loomse toote asemel taimse valiku. Ei piisa, et tarbid taimseid alternatiive vaid korra nädalas või siis, kui see on Sulle parajasti mugav. See, et loomade ekspluateerimist ja põhjuseta tapmist ning keskkonna hävitamist peetakse justnagu normaalseks, ei tähenda, et see oleks tegelikult eetiline või aktsepteeritav.

Parim viis maailma paremaks muuta, on võtta isiklik vastutus ning muuta iseennast.

Palun ära unusta, mis on loomsete toodete tarbimise reaalsus ja kes on selle ohvrid.

Iga kord, kui valid mugavusest või kellegi arvamusest mõjutatuna loomse toote, maksad peale neile, kes loomi väärkohtlevad ja tapavad ning meile kõigile ühist keskkonda hävitavad.

Vaata lisaks